Szkolenia

Jeśli kochasz kwiaty, chcesz poszerzyć swoją wiedzą i umiejętności, możliwości rozwoju stoją przed Tobą otworem.

Zapisz się już dziś na szkolenie florystyczne:

Kursy florystyczne to solidna postawa przygotowująca do pracy z kwiatami. Organizujemy kursy na dwóch etapach (I i II stopnia) oraz warsztaty tematyczne.

Przez cały czas trwania zajęć odbywają się ćwiczenia praktyczne, teoria podawana jest podczas wykonywania prac oraz w materiałach dydaktycznych przekazywanych uczestnikom na własność (książka, czasopisma, zdjęcia). Ćwiczymy na żywym materiale roślinnym, dobrej jakości, w dużej ilości i różnorodności. Gwarantujemy miłą atmosferę, dobry humor, aromatyczną kawę, herbatę, lunch, słodycze, owoce i zimne napoje.

Wysoki poziom i skuteczność nauczania gwarantują prowadzące z najwyższymi kwalifikacjami i wieloletnią praktyką Grażyna Korzekwa – absolwentka ogrodnictwa ze specjalizacją rośliny ozdobne Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, holenderskiej szkoły DFDA, mistrz i instruktor florystyki, międzynarodowy sędzia florystyczny Agnieszka Błaszczyk – absolwentka kulturoznawstwa ze specjalizacją nowe media na AGH w Krakowie, podyplomowych studiów Florystyka na UR, podyplomowych studiów pedagogicznych na AGH, mistrz florystyki. Obie prowadzące brały udział w wielu pokazach i imprezach florystycznych.

Możemy poszczycić się setkami kursantów, którzy z dużym sukcesem prowadzą własne pracownie florystyczne, a także bez problemu znajdują prace w polskich, jak i zagranicznych kwiaciarniach oraz z powodzeniem biorą udział w konkursach, wystawach i pokazach florystycznych.

Współpracujemy z Podyplomowymi Studiami Florystycznymi UR oraz Śląskim Centrum Florystycznym w Tychach.

Warsztaty florystyczne przeznaczone są dla osób, które znają już podstawowe techniki florystyczne i zasady układania kwiatów. Jest to forma szkolenia pozwalająca na rozwijanie florystycznych umiejętności, kreatywne poszerzanie wiedzy oraz poznawanie nowych technik i sposobów wykonywania prac florystycznych.

Kursy:

Warsztaty:

Comments are closed.