Szkoła Florystyczna

Kochasz naturę, zachwycasz się kwiatami, jesteś wielbicielem sztuki, masz dużo pozytywnej energii i pasji? To zapraszamy Cię do naszej szkoły florystycznej. Tu zdobędziesz wiedzę o kwiatach, posiądziesz umiejętności techniczne i doskonały warsztat, co pozwoli Ci tworzyć aranżacje kwiatowe bez ograniczeń.

Mistrzowska Szkoła Florystyczna to najnowsza na rynku florystycznym placówka, lecz prowadzą ją mistrzynie florystyki z wieloletnim doświadczeniem w pracy edukacyjnej i florystycznej. Grażyna Korzekwa i Agnieszka Błaszczyk to matka i córka. Doświadczenie i tradycyjne podejście do pracy florystycznej jednej z nich jest wzbogacone współczesnym i kreatywnym spojrzeniem drugiej. Do prowadzenia zajęć zaproszeni są również specjaliści nauk przyrodniczych, ekonomicznych i artyści plastycy. Nie zabraknie również specjalnie zaproszonych wybitnych florystów.

Autorski program uwzględnia indywidualizm każdego uczestnika i wzbogacony jest o dodatkowe zajęcia plastyczne, by nauczyć się łączyć świat roślin ze sztuką. Przygotowujemy również uczestników do odnalezienia się na współczesnym rynku florystycznym poprzez zajęcia z marketingu i spotkania z coachem. Dajemy możliwość uczestnictwa w pokazach i wydarzeniach florystycznych.

Budynek szkoły florystycznej znajduje się wśród drzew i krzewów pięknego ogrodu. Oryginalne rośliny znajdujące się w nim są źródłem dodatkowego ciekawego materiału roślinnego do pracy na zajęciach florystycznych, a także niewątpliwie dodają inspiracji. Spokojne i naturalne otoczenie sprzyja natchnieniu i przyjemnej pracy, a także daje możliwość na chwilę relaksu podczas przerw. Siedziba szkoły znajduje się na obrzeżach Krakowa z łatwym dojazdem z A4 i drogi krajowej nr 7 , możliwy jest również dojazd komunikacją miejską.

W zależności od Twojego dotychczasowego doświadczenia, edukacji i stażu pracy florystycznej zapraszamy Cię na poziom Florysta lub Mistrz Florystyki.

Comments are closed.