Dekoracje Ślubne

abKwiaty.pl

Chcielibyśmy towarzyszyć Państwu w tak uroczystym dniu i stworzyć dekoracjami kwiatowymi niepowtarzalny nastrój i atmosferę o jakiej marzyliście.

Spotykamy się z przyszłą Parą Młodą, aby zaprezentować liczne aranżacje, doradzić styl, formę i kolorystykę. Pokazujemy projekty, szkice, zdjęcia, prezentujemy rośliny, aby przybliżyć obraz przyszłej dekoracji. Wieloletnie doświadczenie potwierdzone uznaniem zadowolonych klientów pozwala nam na propozycje najtrafniejszych bukietów, ozdób i dekoracji oraz wybór przewodniego motywu.

Pracujemy na najlepszej jakości roślinach produkcji krajowej i z importu, używamy szlachetnych tkanin, wstążek, naczyń, stojaków i dodatków artystycznych. Nasze umiejętności florystyczne i wieloletnia praktyka gwarantują wykonanie prac na najwyższym poziomie. Szczegółowy kosztorys przedstawiamy po spotkaniu i omówieniu szczegółów. Alternatywnie prezentujemy dekoracje z kwiatów sztucznych – doskonałych imitacji kwiatów żywych.

Bukiety ślubne

Piękny bukiet ślubny jest marzeniem każdej Panny Młodej. Jak wybrać z tak niezliczonej ilości kształtów, form i barw?

Zdajcie się na profesjonalne doradztwo naszego florysty. Bazując na swojej wiedzy, doświadczeniu i wyczuciu stylu zaproponujemy najodpowiedniejszą do osobowości, typu urody, postury i fasonu sukni i kolorystyki. Uwzględnimy Wasze sugestie, marzenia oraz budżet.

do_podstrony_ślub_bukiet_ślubny_z_groszków_pachnących_i_zielonych_łuszczyn_kraków_ateflor
download-3
do_podstrony_ślub_bukiet_ślubny_z_piwoni_anemonów_eustomy_frezji_eukalptusa_hortensji_kraków_ateflor
download-2

Biżuteria kwiatowa

Wianki, diademy, korsarze, naszyjniki, bransolety, przypinki to dodatkowe ozdoby, które przy odpowiednim dopasowaniu będą stanowić piękną ozdobę. Aktualnie dostępne akcesoria i techniki pozwalają na stworzenie oryginalnych i wyjątkowych kwiatowych ozdób.

Kompozycja_mieszana_Kraków_róże_zatrwian_róż_gipsówka_biel_żółty_ateflor_DSC_7542
poduszka_na_obrączki_kraków_z_płatków_róż_ateflor
przypinka_kraków_storczyk_falenopsis_ateflor
Kompozycja_mieszana_Kraków_chryznatema_margaretka_gipsówka_biel_żółty_zieleń_ateflor_DSC_7552

 Dekoracje pojazdów

Chcesz aby wygląd Twojego pojazdu podkreślał wagę i charakter ceremonii? Zdaj się na nas. Dekorowaliśmy zabytkowe automobile, konne bryczki, karety, nowoczesne samochody, a nawet wóz strażacki i łódkę. Zadbamy o stworzenie wyjątkowego efektu na Twoim pojeździe.

Dekarcje_na_samochód_ślubny_Kraków_czosnek_goździk_róże_krem_fiolet_herbaciany_ateflor_DSC_1351
bogata_dekoracja_samochodu_z_różnorodnych_liści_kwiatów_i_owoców_ateflor
dekoracja dorożki_kraków_biało-czerwona_kompozycja_z_róż_i_eustomy_ateflor
girlanda_z_czerwonej_róży_i_gloriozy_jako_dekoracja_samochodu_ateflor

Aranżacje sal

Planujesz skromny weselny obiad, a może wielkie przyjęcie?

Dekoracje wykonywane przez florystów są najbardziej efektywnym sposobem na spersonalizowanie miejsca wesela. Dzięki eleganckim serwetkom, klimatycznym świecom, oryginalnym bilecikom (winietkom), a także uroczyście przyozdobionym stołom, krzesłom, jak również ścianom, kątom i sufitom, jesteśmy w stanie odmienić każde pomieszczenie nie do poznania i sprawić, by było jedyne w swoim rodzaju.

Przyjdź do nas, zaprojektujemy dla Ciebie odpowiednią dekorację weselną, która oczaruje wszystkich gości. Pomożemy Ci wybrać najistotniejsze miejsca dla kompozycji kwiatowych, zaproponujemy różne style aranżacji, a także pokażemy rośliny i dodatki.

kompozycja_w_naczyniu_z_lewkoni,_gerber,_róż,_leucodendrona_ateflor
Kompozycja_na_stół_weselny_Kraków_róże_lilie_margaretka_chryznatema_biel_zieleń_róż_ateflor_DSC_7304
dekoracja_w_stylu_country
dekoracja_sali_kraków_kompozycje_z_kremowo_łososiowych_kwiatów_na_metalowych_kwietnikach_ateflor

 Aranżacje kościołów

Miejsce zaślubin powinno odbywać się w szczególnym otoczeniu i przyjemnej atmosferze. Najczęściej tym miejscem są kościoły i urzędy, a ostatnio coraz częściej plener. Uroczystej oprawy dopełnią dekoracje kwiatowe dopasowane stylem i charakterem do otoczenia.

Pozwól abyśmy stworzyli dla Ciebie magiczną oprawę, która wprowadzi Was w uroczysty nastrój a zapach i piękno kwiatów wzbudzi zachwyt i podziw u zaproszonych gości.

kompozycja_na_ołtarz_ślubny_Kraków_róża_goździk_mieczyk_biel_róż_krem_zieleń_ateflor_DSC_7141
Kompozycja_na_ołtarz_ślubny_Kraków_lilie_róże_goździk_krem_biel_zieleń_róż_ateflor_DSC_7181
dekoracja_kościoła_kraków_szpaler_ze_storczyków_falenopsis_w_metalowych_stojakach_ateflor
dekoracja_kościoła_kraków_kompozycje_z_samych_róż_na_stojakach_ateflor

Wypożyczalnia

Wypożyczamy elementy dekoracji weselnej, takie jak naczynia ceramiczne, wazony szklane, osłonki metalowe, stojaki, tkaniny, pokrowce na krzesła oraz artykuły dekoracyjne.

abKwiaty.pl

Comments are closed.